çamçeşme evden eve nakliyat

Çamçeşme Evden Eve Nakliyat

Çamçeşme evden eve nakliyat yerine belki de pendik evden eve nakliyat yazarak internet araştırması yapmak daha iyi olurdu. (Çamçeşme evden eve nakliyat şeklinde arama yapıldığını varsayıyoruz.) Daha iyi sonuçlar elde etmek ve google tarafından sizlere tavsiye edilen en iyi pendik nakliye firmasını bulmak için geniş çaplı aramalar yapmak çoğu zaman daha kaliteli hizmet alabileceğimiz anlamına gelebilmektedir. Bugün sizlere gerçek pendik nakliyat firmasının çamçeşme nakliyat hizmetlerini nasıl sunduğu konusunda bilgiler vermeye çalışacağız. Öncelikle mahallemizi tanıyalım.

Çamçeşme Mahallesi

çamçeşme mahallesi evden eve nakliyat

Yaklaşık olarak 32 bin nüfusa sahip olan mahalle Pendik ilçesinin en kalabalık 7. mahallesi konumundadır. 1 milyon 167 bin metrekarelik nüfusa sahip olan Çamçeşme mahallesi D-100 karayolu sınırında yer almaktadır. Pendorya AVM, Metro AVM, Divan Asya Otel, Pendik İlçe Milli Eğitim Bakanlığı ve Askerlik Şubesi bu mahallede bulunmaktadır.

Çamçeşme Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Mahallede devlet kurumlarının ve büyük AVM’lerin bulunması refah seviyesini arttırmıştır. Her an bu mahalleye çevre semtlerden nüfus akımı gerçekleşmektedir. Tabi insanlar taşınırken öncelikle kendi bütçelerine uygun kaliteli hizmet sunan nakliye firması bulmaya çalışırlar. Bu aşamada Pendik Nakliyat firmasını gönül rahatlığı ile önererek sundukları kaliteli evden eve nakliyat hizmetleri hakkında bilgi vereceğiz. Pendik Çamçeşme evden eve nakliyat hizmetleri Pendik Nakliye firmasının sunduğu sigortalı hizmetler arasında yer almaktadır. Gelin hep birlikte nasıl hizmet veriliyor görelim.

Çamçeşme Nakliye Hizmeti (Detaylı ve Açık Anlatım)

Çamçeşme’de evden eve nakliyat hizmeti sunan nakliye firmalarını araştırırken önünüze Pendik Nakliyat çıktı ve siz hemen telefon ederek detaylı bilgi alıp makul bir fiyata anlaştınız. Peki ya sonrası… Önceden öğrenmek istemez misiniz? Evet diyeceğinizi bilerek firma tarafından sunulan ev taşıma hizmetini eksiksiz olarak anlattık. Evinizi taşıma günü geldi. Pendik evden eve nakliye ekibi kararlaştırılan saatte kapınızı çalarak evinize girdi ve sonrası;

 • Evde bulunan tüm halılar ilk başta toplanarak paketleme işlemine başlanır.
 • Kırılacak mutfak ve salon eşyalarınız (porselenler, seramikler, bardaklar…) beyaz kağıtla sarılarak karton kolilere yerleştirilir. Koli üzerine nereden alındıysa not edilir.
 • Kaba eşya olarak sınıflandırılan sehpa, koltuk, etajer, berjer, yemek takımı yatak odası takımı oturma grubu gibi eşyalar kalın köpüklü patpatlarla sarılır. Halat atılarak taşınabilir hale getirilir.
 • Beyaz eşyalar bağlantıları açılarak ambalajlanır.
 • Giysiler minik taşınabilir askılı dolaplara konularak kırışmadan taşınması sağlanır.
 • Gardolaplar marangoz tarafından sökülür.
 • Avizeler tavandan sökülerek uygun ebattaki kartonlara yerleştirilir.
 • Paketleme ve de-montaj işlemleri biter bitmez eşyalar tamamen kamyona taşınır. Taşınılacak evin adresi alınarak yola çıkılır.
 • Yeni eve varınca eşyalar sırasıyla kamyondan eve ve daha sonra odalara taşınır. Odalar en ideal oturma vaziyetine getirilmek üzere dizayn edilir.
 • Gardolaplar kurulur ve giysiler asılır.
 • Beyaz eşyaların bağlantıları dikkatle gerçekleştirilir.
 • Avizeler duvar kancaları hazırsa takılır ve evden eve nakliyat hizmeti burada sona erer.

Pendik nakliyat evden eve nakliyatın yanı sıra eşya depolama ve şehirler arası taşımacılık hizmetleri de sunmaktadır. Sizler de eğer Pendik Nakliye ile taşınmak istiyorsanız iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz

Oy Ver
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir