çamlık evden eve nakliyat

Çamlık Evden Eve Nakliyat

Bugün yazımızda çamlık evden eve nakliyat hizmetleri üzerinde durarak bu semtte yaşayan insanların en çok merak ettikleri ” taşınma süreci” hakkında gerekli bilgileri vermeyi hedefliyoruz. Bu yazıyı yazmamızın asıl amacı insanları ev taşıma sürecine hazırlamak ve mümkün olduğu kadar pendik evden eve nakliyat firmasını tanıtmaktır.

Çamlık mahallesinde nakliye hizmetleri uzun süreden beridir aralıksız olarak sunulmaktadır. Bu semtin düzenli yerleşim alanlarının başında yer alması nakliyat faaliyetlerini bir hayli arttırmıştır. Pendik Nakliyat bu mahallede yaklaşık olarak 19 yıldır hizmet sunuyor. Sadece bu mahallede değil Pendik ilçesinin tüm mahallelerinde itina ve özenle hizmet vermeye devam ediyor. Firma bünyesinde çalışan işçiler nezdinde Çamlık mahallesinde (Kurtköy ve Yenişehir ile birlikte) sunulan nakliyat hizmetleri oldukça önem arz etmektedir. Bunun temel nedeni olarak kentsel dönüşüm faaliyetleri gösterilebilir. Firma çalışanları kentsel dönüşümün iş yükünü arttırdığını ve artan iş yükünü kaliteli hizmet verebilen firmaların üstlendiğini çok iyi bilmektedir. Çok fazla başınızı ağrıtmadan asıl konumuz olan Çamlık evden eve nakliyat hizmeti nasıl sunuluyor ona geçelim. Ama önce Çamlık mahallesi hakkında çok kısa bilgiler vererek başlayalım.

Çamlık Mahallesi Pendik/İstanbul

Çamlık mahallesi şuan itibariyle 17 bin nüfusu ve 4 milyon 143 bin metrekare alanıyla Pendik ilçesinin en kalabalık 17. ve en büyük 8. mahallesi konumundadır. E-5 Karayolu kuzeyinde bulunmakta, Pendik ilçesinin Kartal ve Sultanbeyli sınırında yer almaktadır. Modern yaşamın gerekliliği toplu konut alanlarıyla Pendik’in en düzenli yerleşim yerleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ortadoğu ve Balkanların en büyük tesisi UGETAM (Uluslararası Gaz Eğitim Teknoloji ve Araştırma Merkezi) bu mahallede bulunmaktadır.

çamlık mahallesi evden eve nakliyat

Pendik Çamlık Evden Eve Nakliyat

Şimdi günün ana konusu olan Çamlık’ta ev taşıma süreci nasıl işliyor herhangi bir hususu atlamadan siz değerli okurlarımızla paylaşalım. Tabi bu anlatılan hizmeti kesin olarak Pendik Nakliyat tarafından alabileceğinizi hatırlatarak konuya girelim.

Bir araştırma sonucu herhangi bir şekilde bu web sitesine girip firma ile iletişime geçerek randevu aldınız. Bundan sonra sizin için taşınma süreci başlamıştır diyebiliriz. Firma Çamlıkta evden eve nakliyat hizmeti alacak olan kişilere randevu verirken taşınma saatini site kurallarına uygun bir şekilde belirlemektedir çünkü site yerleşiminin oldukça fazla olduğu bu mahallede her sitenin kendine özgü taşınma kuralları vardır. Bu kurallara en uygun taşınma günü ve saati firma ve sizlerin önerileriyle belirlenir.

  • Taşınma günü ve saatinde Pendik Çamlık Nakliyat Firması ekibi evinize gelerek hizmet vermeye başlar. Ekip için hiçbir şekilde zaman kısıtlaması yoktur. Önemli olan taşınmanın sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesidir.
  • Çamlık nakliye ekipleri tüm ev eşyalarınızı tamamen mukavemeti ve toza dayanıklılığı yüksek ambalajlama malzemeleriyle paketler.
  • Bu paketleme esnasında eşyaların yapısına dikkat edilir.
  • Kırılacak eşyalar daha hassas olduklarından dolayı önce beyaz kağıtlarla sarılarak karton kolilere yerleştirilir. Kolilere yerleştirilirken de muhakkak aralara bolca kağıt yerleştirilir.
  • Beyaz eşyalar hortumları bağlantılarından ayrılarak paketleme işlemine tabi tutulur.
  • Gardolaplarınız ekip marangozu tarafından sökülerek taşınır.
  • Avizeler tavandan elektrikçi vasıtasıyla sökülerek kolilere konur.
  • Kıyafetler minik elbise dolapları ile taşınır. (“Toz almadan ve kırışmadan”)
  • Paketleme işleminin akabinde eşyalar ekip çalışanlarının tamamı vasıtasıyla kamyona yüklenerek düzgünce yerleştirilir.
  • Eşyalarınızın eski evinizde dizaynı nasılsa yeni evinizde de o şekilde düzenlenerek teslim edilir. Bu sırada dolapların kurulumu, beyaz eşya ve avizelerin bağlantıları yapılır ancak duvar delme işlemleri çamlık nakliye firması ekipleri tarafından yapılmamaktadır.
çamlık evden eve nakliye

Muhtemelen aklınızdaki soruların büyük bir bölümüne bu yazımız vasıtasıyla yanıt verdik. Eğer halen sorularınız varsa Pendik Çamlık evden eve nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Oy Ver
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir