çınardere evden eve nakliyat

Çınardere Evden Eve Nakliyat

Çınardere Evden Eve Nakliyat | PENDİK NAKLİYAT

Çınardere evden eve nakliyat; Pendik Nakliyat firması tarafından uzun süredir sunulan, garanti ve sigorta kapsamı altında olan hizmetler arasında yer alıyor. Firmanın özellikle Pendik semtinde kurulması ve burada aktif olarak hizmet sunması bu ilçede yaşayan herkese avantajlı taşınma fırsatı doğuruyor. Gerek uygun fiyat aralığı gerekse de kısa sürede profesyonelce hizmet alınabilmesi avantajlardan sadece birkaçı. Bu avantajlardan en doğru şekilde faydalanabilmek için Pendik Evden Eve Nakliyat firması ile iletişim kurabilirsiniz.

Kısaca Çınardere Mahallesi

Çınardere, Pendik ilçesinin 36 mahallesinden biridir. Yaklaşık olarak 19 bin nüfusa sahiptir. D-100 Karayolunun kuzeyinde ve Pendik Köprüsünün üstünde yer alıyor. Bahçelievler, Dumlupınar, Orta ve Velibaba mahallelerine komşuluk etmektedir. (bkz: Çınardere Mahallesi)

Çınardere Evden Eve Nakliyat | Detaylı Hizmet Aşamaları

Pendik Nakliyat firmasının diğer mahallelerde sunduğu evden eve nakliyat hizmeti bu bölgede de aynen geçerlidir. Bu yazıda sunulan ev taşıma hizmeti hakkında daha detaylı bilgiler sunarak bölge halkının taşınma işlemine sıcak bakmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Öncelikle birkaç hususu sizlerle açık olarak paylaşmak istedik. Tüm taşıma firmaları kesin olarak duvar delme gerektirecek herhangi bir işlem yapmamaktadır. (Taşınan kişi dilerse ek hizmet olarak alabilir.) İkinci bir husussa burada anlatılan hizmet detayları sadece Pendik Nakliye tarafından gerçekleştirilmektedir ve firmadan firmaya değişkenlik gösterebilir.

Çınardere mahallesi evden eve nakliyat hizmeti almak için öncelikle Pendik nakliyat firmasına başvurmalı ve istenilen tarihte taşınabilmek için randevu alınmalıdır. Firma tarafından verilen fiyatta anlaşıldığı halde evden eve nakliye süreci başlamış olur. Bu süreç 5 aşamada gerçekleşir. Bu aşamalar;

  • Ekspertiz,
  • Yükleme,
  • Boşaltma,
  • Montaj,
  • Düzenleme ve Kullanıma Uygun Hale Getirme

Çınardere Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ekspertiz

Taşınan ve hizmet veren tarafından bakıldığında belki de en önemli aşama olarak görülebilir. Her iki taraf için de güvenin sağlanmaya çalışıldığı aşamadır. Ekspertiz süreci iyi geçerse evden eve nakliye işlemi gönül rahatlığı ile gerçekleşir. Ekspertiz nakliyat sektöründe kısaca firma içerisinden birinin eşyaların miktarının tam olarak anlaşılabilmesi ve gerekli malzemelerin temin edilmesi için evinize gönderilmesine denir. Bu sayede yüz yüze iletişime geçilerek ve detaylar konuşularak güven ortamı sağlanmış olur. çınardere nakliyat tarafından önerilen bir hizmettir ve ücretsiz olarak verilir.

Yükleme

Ev eşyalarının tamamen paketlenerek kamyona taşınıp istiflenmesine verilen isimdir. Çalışanlar tarafından sık kullanılan nakliye terimidir.
Eşyaların poaketlenme süreci özenle gerçekleşir. Tüm mobilyalar, koltuk takımları, beyaz eşyalar ve yatak odası takımı kırmızı ve çok katlı nakliyeye özel ambalajlama malzemeleriyle paketlenir. Kırılacak eşyalar beyaz kağıtlarla sarılarak karton kolilere yerleştirilir. Bu esnada ekipte bulunan marangoz vasıtasıyla dolaplar de monte edilir. Kısaca taşınma sırasında oluşabilecek tüm hasarlar düşünülerek profesyonelce paketleme gerçekleşir. Paketleme işleminden sonra kamyona taşıma ve yerleştirme süreci başlar. Bu işlemin eşyaların hasar görmemesi için özenle gerçekleştirilmesi gerekir. Eşyaların ağırlıkları ve hassasiyetleri göz önüne alınarak istifleme gerçekleşir.

Boşaltma

Eşyaların kamyondan yeni eve taşınmasına denir. Yine çalışanlar tarafından sıklıkla kullanılan bir terimdir. Boşaltma işlemi acele edilmeden ve dikkatlice yapılmalıdır. Tüm eşyalar sırasıyla eve ve sonra da odalara taşınırken eş zamanlı olarak montaj, düzenleme ve kullanıma uygun hale getirme aşamaları devam eder.

Montaj

De monte edilen mobilyaların marangoz tarafından tekrar kullanılabilir hale getirilmek üzere montajı yapılır. Montaj işlemi dolapların ilk kurulumları gibi uzun sürmez. Profesyonel ve sertifikalı çınardere nakliye marangozu kısa sürede kurulumunu gerçekleştirir.

Düzenleme ve Kullanıma Uygun Hale Getirme

Evet son aşama olan düzenleme ve kullanıma uygun hale getirme yukarıda da bahsedildiği gibi boşaltma işlemi ile aynı anda başlar. Eşyalar yeni eve taşındıkça odalara yerleştirilerek kullanılabilir duruma getirilir. Tüm eşyaların kurulumu gerçekleştirildikten sonra ev taşıma hizmeti tamamlanmış olur. Çınardere evden eve nakliyat hizmetleri için hemen firma ile görüşüp randevunuzu alabilirsiniz. Umarız bu yazıda aklınıza takılan sorulara cevap verebilmişizdir.

Oy Ver
[Toplam Oy: 2 Ortalama: 4.5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir