Ertuğrul Gazi Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Ertuğrul Gazi evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz önemli mahalleler arasında yer almaktadır. Mahalle Pendik ilçesine bağlı 36 mahalleden biridir. 14 bini geçen nüfusa ve 1 milyon 722 bin m2 alana sahiptir. D-100 karayolunun kuzeyinde, Sanayi ve Yenişehir mahalleleri arasında yer almaktadır. Temiz ormanlık havası, uygun konut fiyatları ve kiraları hasebiyle insanlar taşınmak için genelde bu semti tercih ediyor. Durum böyle olunca onlara yardımcı olmak maksadıyla Ertuğrul Gazi mahallesi evden eve nakliyat yazımızı kaleme aldık. Verdiğimiz tüm bilgiler gerçek ve Pendik Nakliyat firmasına aittir. Bu paylaşımımızda nasıl hizmet verdiğimizden fiyatlarımıza kadar bütün bilgileri eksiksiz olarak sunduk. Umuyoruz ki taşınma sürecinde sizlere yardımcı olacaktır.

Ertuğrul Gazi Mahallesi Evden Eve Nakliyat Firması

Ertuğrul gazi evden eve nakliyat şeklinde arama yapan taşınma adayları muhtemelen bu sayfaya giriş yapacaklardır. Burada pendik evden eve nakliyat firması hakkında hem bilgi alacak hem de ne tür bir hizmet verildiğini öğrenecektir. İlk olarak Pendik Nakliyat firmasını tanıtalım.

Pendik Nakliyat

1990 yılı kuruluş, 2020 ve sonrası devam eden hizmetler… Uzunca bir süre hizmet veren firmamız bu alanda tecrübe kazanmış ve müşterilerinin beklentilerine büyük ölçüde yanıt verebilmektedir. Ekip çalışmasına ve özellikle İŞ AHLAKINA büyük önem verir, bu yönde eleman yetiştirir. Hızla gelişen malzeme teknolojisine de uyum sağlayarak eşyaların daha güvenli taşınması için gerekli adımları erkenden atar. Bugüne değin yaklaşık olarak 30000 müşterisine hizmet vermiş pendik evden eve nakliye firmamız hızla hizmetlerine büyük bir arzu ve özenle devam etmektedir. Kurucusu olan Gökhan ÖMEROĞLU daima müşteri ve işçi memnuniyetine önem vermiş hem çalışanını hem de müşterisini düşünerek hareket etmiştir.

Ertuğrul Gazi Mahallesi Evden Eve Nakliyat Hizmeti Uzun Anlatım

Ertuğrul gazi evden eve nakliyat hizmeti almak için öncelikle randevu alıp ekspertiz talebinde bulunmanız ya da eşyalarınızın fotoğraflarını firmamıza iletmeniz gerekmektedir. Ekspertiz talebinin ya da eşya görüntülerinin istenmesinin en önemli sebebi fiyatın daha özenli bir şekilde belirlenmesi ve eşya miktarına göre ambalajlama malzemelerinin temin edilmesidir. Bu aşamayı geçtikten sonra taşınma günü randevunuz verilir.
Taşınacağınız gün eşyalarınız uzman ertuğrul gazi nakliyat ekibi tarafından paketlenir, taşınır ve kurulumu yapılarak teslim edilir. Bu aşamaları daha iyi anlamanız için başlıklar halinde anlattık. 4 ana başlık kullandık. Bunlar paketleme, demontaj, taşıma, yerleştirme kurulum ve montajdır.

Paketleme

Bütün eşyalar yapılarına uygun şekilde uzman ekibimiz tarafından paketlenir. Kısaca paketlemeyi anlatacak olursak ;

pendik ertuğrul gazi evden eve nakliyat

Kırılacak ve ufak tefek eşyalar

Bu eşyalar beyaz steril ve tek kullanımlık kağıtlarla teker teker sarılarak kolilere konulur. Kolilere konulurken en hassas malzemeler en üste gelecek şekilde yerleştirilir. Daha sonra koli üzerine hangi odanın malzemeleri içine konulduysa yazılır. Kısaca taşınma sonrası kolileri açarken istediğiniz eşyanızı daha rahat bulabilmeniz için gerekli notlar koliler üzerine yazılır.

Kıyafetler ve tekstil ürünleri

Kıyafetler kırışabilecek nitelikte olanlar askılı kolilere, kırışmayacak olanlar ise normal kolilere konulur. Böylelikle tertemiz bir şekilde taşınması sağlanır. Kırılacak ve ufak tefek eşyalarda olduğu gibi koliler üzerine gerekli notlar alınır.

Tablolar, biblolar ve diğer sanatsal ürünler

En fazla dikkat edilen malzemeler arasındadır. Tablolar yapılarına ve hassasiyetlerine uygun bir şekilde paketlenir. Keza diğer sanatsal faaliyetler de hasar görmeyecek şekilde paketleme işleminden geçirilir.

Koltuklar, mobilyalar ve yataklar

Bu tarz büyük eşyalar kalın ambalajlama materyalleriyle paketlenir. Paketleme sırasında gerek görüldüğü halde battaniye ve benzeri koruyucular da kullanılır. Zaten kullanılan patpatlar yeteri kadar korunaklıdır.

Beyaz Eşyalar

Beyaz eşyalarınız çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre set, buzdolabı, kurutma makinesi ve dondurucu kalın çok katlı paketleme malzemeleriyle ambalajlanır. Camlı beyaz eşyalar ise taşımaya uygun şekilde paketlenir.

Avizeler ve diğer armatürler

Evde en son paketlenen eşyalardır. Özenle paketleme işlemi yapılır. Genelde koliler kullanılarak paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Demontaj

Dolaplarınız uzman ve sertifikalı mobilyacı tarafından itinayla sökülerek paketlenir. Sizler sadece taşınma öncesi dolabınızın boyutlarını ölçüp uygun olan odayı ve yeri belirlemelisiniz. Gerisini mobilyacımız halledecektir.

Taşıma

Eşyalar paketlenip dolaplar demonte edildikten sonra eşyaların tamamı oda oda araca yüklenerek yeni eve ve orada da odalara taşınır. Hangi eşyanın hangi odaya gideceğini önceden belirlemeniz sizler ve çalışanlar için büyük kolaylık olacaktır. Ertuğrul gazi nakliye ekibi ile tartışarak ta odalara karar verebilirsiniz.

Yerleştirme, kurulum ve montaj

Eşyalar odalara taşınırken aynı zamanda da yerleştirme ve kurulum işlemleri yapılmaktadır. Paketlenen eşyalar ambalajlarından ayrılarak odalarda belirlenen yerlere konur. Dolaplarınızın montajı mobilyacımız tarafından sağlanır. Beyaz eşya ve armatürlerinizin bağlantıları da yapıldıktan sonra ertuğrul gazi evden eve nakliyat hizmeti sonlanmış olur. Daha farklı bir hizmet talebiniz varsa bunu müşteri temsilcimize iletebilirsiniz.

Ertuğrul Gazi Nakliye Fiyatları

Pendik ertuğrul gazi evden eve nakliyat hizmetlerinde fiyatlandırma eşyaların miktarına ve kat sayısına göre değişmektedir. Kabataslak fiyat verecek olursak 899 tl ile 1600 tl arasında değişmektedir. Ertuğrul gazi mahallesinde ofis taşıma veya ertuğrul gazi mahallesinde parça eşya taşıma hizmetlerinde fiyat bilgisini öğrenmek için lütfen müşteri temsilcisiyle irtibata geçin.
Bugün sizlere pendik ertuğrul gazi evden eve nakliyat hizmeti hakkında uzunca bilgiler verdik. Amacımız sizlerin evden eve nakliye gibi meşakkatli bir süreci daha rahat atlatmanızı sağlamaktır. Yazının başına yazı içerisine daha rahat hareket etmeniz için içerik haritası yerleştirdik. Faydalı bilgiler verdiğimizi umuyor her taşınma işinizin maddi hasarsız ve stressiz geçmesini temenni ediyoruz.

Oy Ver
[Toplam Oy: 5 Ortalama: 4.8]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir