esenyalı evden eve nakliyat

Esenyalı Evden Eve Nakliyat

Esenyalı evden eve nakliyat, Pendik Nakliyat ve Depolama firmasının bölgesel olarak sunduğu hizmetlerdendir. Bölgesel evden eve nakliyat hizmetleri hakkında insanların bilgilenebilmesi adına bu makaleler yazılmaktadır. İnsanların günümüzde herhangi bir hizmet alırken güven problemi yaşadıkları bilinen bir gerçektir. Birazcıkta olsa insanların taşıma hizmeti alırken Pendik Evden Eve Nakliyat firmasına gönül rahatlığı ile güvenebilmelerini sağlamak için firma tarafından sunulan esenyalı nakliyat hizmetinden bahsedeceğiz. Anlatıma geçmeden önce mahalle hakkında kısa bir bilgi verelim.

Esenyalı Mahallesi

Esenyalı; Orhangazi, Fatih, Ahmet Yesevi ve Esenyalı mahallelerini kapsayan Pendik ilçesinin popüler bir semtidir. Yaklaşık olarak 14 bin nüfusa ve 483 bin metrekare alana sahiptir. D-100 Karayolunun kuzeyinde yer alan Esenyalı Mahallesi Pendik ilçesinin Tuzla sınırında bulunmaktadır.

Pendik Esenyalı Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat firmalarından Pendik Nakliyat açıldığı yıllarda sadece ve sadece Pendik sınırlarında nakliye hizmeti sunuyorken bugün ise bu ilçenin tüm mahalleleri dahil Türkiye’nin her yerinde taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Özel olarak bu yazıda Esenyalı nakliyat hizmetinden bahsedeceğiz. Esenyalı’da evden eve nakliyat nasıl oluyor ve sizin yapmanız gerekenler nelerdir? bu konuda sizlere bilgiler vereceğiz.

Esenyalı Evden Eve Taşımacılık

Pendik Nakliyatla evinizi taşıyacağınızı farz ederek nasıl bir taşımacılık hizmeti alacağınızı sizlerle paylaşacağız. Bu bilgiler Pendik Nakliyat firması müşteri temsilcisi tarafından aynen bizlere aktarılmıştır. Herhangi bir hususta aklınıza takılan bir soru olursa çekinmeden firma ile görüşebilirsiniz.

  • Pendik evden eve nakliyat ilk başta size taşınacağınız tarih için randevu verir. Bu süre zarfında siz özel eşyalarınızı toparlayarak muhafaza etmelisiniz. Randevu tarihi geldiğinde Pendik esenyalı nakliyat kadrosu sabah belirtilen saatte evinize gelir. Bundan sonra ise eşyalar tamamen taşınmaya hazır hale getirilmek üzere paketlenir.
  • Kırılacak eşyalar temiz kağıtlarla sarılarak dikdörtgen prizma şeklindeki karton kolilere yerleştirilir. Üzerine mutfak, salon, kırılacak eşya, dikkat gibi ünlemler konur.
  • Büyük eşyalar yani koltuklar, bazalar, komodinler, şifoniyerler, etajerler, beyaz eşyalar, yemek takımları, yataklar vs. kalın naylonlarla ve patpatlarla sarılarak tozdan ve olası darbeden muhafaza edilir.
  • Beyaz eşyalar yerlerinden dikkatlice sökülürler. Ekip elemanları bu hususta oldukça temkinli davranmaktadır.
  • Gardolaplar ekipte bulunan marangoz eleman tarafından sökülür ve dikkatlice taşınır.
  • Gardolaplar içindeki giysiler elbise taşıma kolilerine ve dolaplarına konulur.
  • Avizeler ve aydınlatma cihazları duvardan ve tavandan sökülerek kolilere konulur.
  • Tüm eşyaların paketlenme işlemi biter bitmez kamyona taşınır. Yeni evde tekrar kurulumları yapılıp oturma vaziyetine getirilir. Gerekli mobilya montaj işlemleri yapılır ve eşyalar eksiksiz bir şekilde teslim edilir. Bu aşamada firmanın özellikle belirtmemizi istediği bir durum da duvar delme matkabının kesinlikle kullanılmamasıdır. Özel bir istek dışında duvar montaj işlemleri yapılmamaktadır.
esenyalı evden eve taşımacılık

Pendik evden eve firması tarafından verilen Esenyalı nakliye ve pendik eşya depolama hizmetlerinden faydalanmak için iletişime geçip randevu almanız yeterli olacaktır. Keza gerekli bilgilendirmeyi firma çalışanları sizlere yapacaklardır.

Oy Ver
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir