Eşyalarınızı güvenli ve devamlı olarak temizliği sağlanan geniş ve ferah depolarda muhafaza etmek için yaklaşık 20 yıldır depolama hizmeti sunan Pendik evden eve nakliyat ve eşya depolama firması ile irtibata geçip uygun bir tarihe randevu oluşturabilirsiniz.

İnsanlar taşınırken yeni evlerine sığmayan eşyalarını, özel eşyalarını, sık kullanmadıkları eşyalarını veya birçok sebepten ötürü ev eşyalarının tamamını ya da iş yeri eşyalarını muhafaza edebilmek için depolama firması ararlar. Depolama firmaları teslim aldıkları eşyaları toz almayacak şekilde sararak depolama alanlarına götürüp düzgünce yerleştirirler. Eşyalar depolarda teslim alma tarihine kadar güvenli bir şekilde muhafaza edilir. Taşımacılık sektöründe depolama hizmetlerini genel olarak nakliye firmaları vermektedir. Nadir de olsa sadece depolama hizmeti veren büyük firmalar da vardır. Bilinmelidir ki en iyi hizmeti sürekli olarak evden eve nakliyat hizmeti ile uğraşan firmalar vermektedir. Bu firmalardan birisi de Pendik evden eve nakliyattır. Pendik nakliyat 1990 yılından beri (28 yıl) evden eve nakliyat hizmeti sunmasının avantajıyla depolama hizmetlerini profesyonel ekibi ile kaliteli bir şekilde vermektedir.

“Çok titiz biriyim eşyalarım depoda tozlanmaz mı?”

Bu sorunuza Pendik evden eve nakliyat ve depolama firması adına cevap verecek olursak elbette ki HAYIR! Pendik nakliyat eşyalarınızı streç filmlerle tamamen sararak toz almasını engellemektedir. Depolama tesisleri de sürekli olarak temizlendiği için hiçbir şekilde eşyalarınız toz almamaktadır. Eşyalar depolama alanlarına götürülüp belirlenen alana iyice yerleştirildikten sonra etrafına tekrar streç film sarılır ve üzerine isminizin yazılı olduğu bir kağıt yapıştırılarak depolama süresi bitene kadar muhafaza edilir.

Ödemede nasıl bir strateji izliyorsunuz?

Eşya depolama hizmeti aylık olarak verilmekte ve her ayın belirli gününde ödeme alınmaktadır. Müşteriler dilerlerse 1 yıl veya daha fazla süreli depolamalarda peşin ödeme yaparak indirimden faydalanabilirler. Depolama süresi bitip depolama ücretinin tamamı ödendiği takdirde eşyalar depodan çıkarılır. Montaj ve beyaz eşya bağlantıları yapılarak oturma vaziyetine getirilip sahiplerine teslim edilir.

Eşya Depolama alanlarını görebilir miyim?

Pendik evden eve nakliyat, müşterilerinin güvenini kazanabilmek ve rahat bir depolama imkanı sunabilmek adına müşterilerine diledikleri takdirde depolama alanlarını görebilme imkanı tanımaktadır. Sizler de eğer titizliğe fazlaca önem veriyorsanız sektörün köklü ve popüler firması olan PENDİK NAKLİYAT ile çalışabilirsiniz.