fevzi çakmak nakliyat

Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörünün en çok talep gören faaliyetlerinden biri olan ev taşıma hizmeti eşyanın bir evden alınıp başka bir eve taşınmasıdır. Bu taşınma sürecinde eşyaların dikkatli ve temiz bir şekilde taşınması çok önemli bir durumdur. Eşyaların paketlenmesinden kırılacakların kolilenmesine, dolaplardan avizelere ve beyaz eşyalara kadar her şeyin düzgün bir şekilde yapılması gereklidir. Taşınacak kimselerin en çok kaygılandıkları durumda budur. Bu kaygılarının gerçekleşmemesi için güvenilir ve köklü bir geçmişe sahip nakliye firmalarından biri ile taşınması gerekecektir. Bu bağlamda Pendik Taşımacılık Şirketi tarafından açılan Fevzi Çakmak Evden Eve Nakliyat hizmeti ile taşınmak en doğru tercih olacaktır.

Fevzi Çakma Evden Eve Nakliyat firmasının ev, ofis, villa taşıma, şehirler arası nakliyat ve eşya depolama hizmetleri bulunmaktadır. Profesyonel kadrosu ve 29 yıllık tecrübesi ile bölgenin en çok tercih edilen firması konumundadır. Her eşyaya uygun geniş araç filosu, kaliteli, temiz ambalajlama malzemeleri ve uzman çalışma ekibi ile profesyonel hizmetler vermektedir. Fevzi Çakmak nakliyat çalışma prensipleri içerisinde her zaman müşteri memnuniyeti ön plandadır. Genellikle eşyaların çizilmesi-kırılması, patpatların temiz olmaması ve gerekli monte de monte işlemlerinin düzgün yapılmaması gibi durumlar müşterileri mağdur etmektedir. Müşterilerin yaşadığı bu sorunları dikkate alan firma gerekli tüm önlemleri alarak daha sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma kolaylığı sağlamıştır. Titizliğe önem vererek eşyaları tertemiz ve kaliteli patpatlarla sarmaktadır. Bu sayede eşyalar toz almadan ve hiçbir zarar görmeden taşınmaktadır.

Uzman çalışma ekibi içerisinde marangoz, ambalajlama uzmanları ve bir de elektrikçi bulunmaktadır. Marangozcu tüm dolapların monte de monte işlemlerini yaparken elektrikçi ise beyaz eşyaların ve avizelerin sökme takma işlemlerini yapmaktadır. Ambalajlama uzmanları ise 3 kişi olup odalardaki tüm kaba eşyaları paketlemektedir. Koltuk takımı, yatak takımı, beyaz eşyalar ve bunun gibi kaba eşyalar sarılmaktadır. Giysiler için özel tasarlanmış dolaplar bulunmaktadır. Bu dolaplar askılı olup taşınma esnasında giysilerin buruşup dağılmasını önlemek için tasarlanmıştır.

fevzi çakmak evden eve nakliyat

Fevzi Çakmak Eşya Depolama

Fevzi Çakmak evden eve nakliyat eşya depolama hizmetlerinde geniş ve ferah depolama tesisleri ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Depolama alanlarını 7/24 saat havalandırmakta ve her gün dezenfekte ederek titizliğe çok büyük önem vermektedir. Kamera takip sistemleri ile de güvenliği yüksek tutan firma müşterilerin aklında hiçbir kuşkuya yer bırakmamaktadır. Depolama hizmetlerinde ücretler genellikle eşyanın miktarına ve depoda kalacağı süreye göre değişim göstermektedir.

Fevzi Çakmak Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlı binalarda eşyaların taşınması çok sıkıntılı ve zor bir durumdur. Eşyaların en çok zarar gördüğü durumlar genellikle yüksek katlı taşınmalarda gerçekleşmektir. Kaba, ağır eşyalar merdivenlere ve duvarlara hasar vermekte ve çok ağır olduklarından taşınma sırasında risk yaratmaktadır. Bu durumu dikkate alan Fevzi Çakmak nakliyat asansörlü taşımacılık hizmeti sağlayarak yüksek katlı taşınmalarda ki bu soruna çözüm getirmiştir. Asansörlü taşımacılık hizmeti ile eşyalar hiçbir zarar görmeden taşınmakta ve müşteriler mağdur olmaktan kurtulmaktadır.

Oy Ver
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir