harmandere evden eve nakliyat

Harmandere Evden Eve Nakliyat

Harmandere evden eve nakliyat, harmandere nakliyat ya da harmandere nakliye, Pendik nakliyatın kurulduğu yıldan beri sunduğu taşımacılık hizmetlerinin başında yer alıyor. Mahalle Sabiha Gökçen Havaalanına yakın olduğu için taşımacılık faaliyetleri burada oldukça yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle Pendik Nakliye tarafından evden eve nakliyattan ziyade tüm diğer taşımacılık hizmetleri garantili ve sigortalı bir şekilde verilmektedir.

Harmandere Mahallesi Hakkında Kısaca Bilgi

Harmandere Mahallesi yaklaşık 8 bin nüfusa ve 1 milyon 364 bin m^2 alana sahiptir. E-5 karayolunun kuzeyinde bulunan mahalle aynı zamanda Sanayi ve Yenişehir mahalleleri arasında yer almaktadır. Mahalle havaalanı kavşağında bulunması sebebiyle oldukça önemli bir stratejik konuma sahiptir. Mahalleye ulaşım Pendik Köprüsünden İETT ve minibüslerle kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Harmandere Evden Eve Nakliyat

Harmandere Mahallesi evden eve nakliyat hizmetleri Pendik Nakliye tecrübeli ekipleri tarafından garantili ve sigortalı bir şekilde sunulmaktadır. Pendik nakliye ekibinden bahsedecek olursak standart (2+1) bir ev taşınma işlemi için 5 kişi ile hizmet sunmaktadırlar. 5 kişilik bir ekip içerisinde mutlaka 1 marangoz ve 1 elektrikçi bulunmaktadır. (Duvar delme ve montaj işlemleri yapılmamaktadır.)
Marangoz ev içerisinde bulunan ve sökülmesi gereken tüm mobilyaları de monte eder. Aynı şekilde yeni evinizde montajını gerçekleştirir. Elektrikçi ise eski evinizdeki aydınlatma cihazlarınızı bağlantılarından ayırıp yeni evinizde tekrar kullanılabilir hale getirir. (Duvarın delinmesi gerektiği durumlarda avizeler takılmamaktadır.)
Ekipte kalan diğer kişiler ise paketleme ve taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Paketleme konusunda daha detaylı bilgi için hizmetlerimiz menüsü altındaki evden eve nakliyat linkine tıklayınız.
Harmandere evden eve nakliyat hizmetinden de kısaca bahsetmek gerekirse;

1.) Sizler Harmandere nakliye hizmeti almaya karar verdiyseniz iletişim ve adres bilgilerinizi Pendik Nakliyat müşteri temsilcisine bırakarak randevunuzu oluşturmalısınız. Randevunuz oluşturulduktan sonra taşınma tarihiniz netleştirilir.
2.) Taşınma günü geldiğinde pendik evden eve nakliyat ekibi eşyalarınızın tamamını paketler ve kamyona yükler.
3.) Dolaplarınız marangoz tarafından taşınabilir hale getirilmek üzere sökülür.
4.) Yeni evinizde eşyalar sizin gözetiminde odalara tek tek yerleştirilir ve sökülen mobilyaların kurulumu yapılır.
5.) Ev oturma vaziyetine getirildikten sonra nakliye ekibi tarafından evden eve nakliye işlemi burada sonlanır. İşin zorlu kısmı sona erdikten sonra size kalan sadece kolileri açıp yerleştirmektir.

Harmandere Şehirler Arası Nakliyat

Harmandere şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti Pendik Nakliye firması tarafından garantili ve sigortalı bir şekilde sunulmaktadır. Firma ile anlaştıktan sonra hizmetin ilk aşamasının hemen ardından kaza sigortası devreye girer. Bu şekilde eşyalarınız güvenle eski konumundan yeni konumuna taşınır. Hizmetin ilk aşaması eşyalarınız uzun yolculuğa dayanabilecek şekilde tamamen paketlenip kamyona yüklenmesiyle başlar. Şoförün tahmini belirttiği sürede yeni evinize ulaşır. Kesinlikle bu süre sadece birkaç saat değişkenlik gösterir. Yeni evinize ulaşan eşyalarınız oturma vaziyetine getirilip gerekli kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra size teslim edilmiş olur.

Harmandere Eşya Depolama

Harmandere eşya depolama hizmetleri evden eve nakliyat ile aynı şekilde işler. Sadece eşyalar depo süresi boyunca belirlenen depolama alanında muhafaza edilir ve bu süre zarfında aylık olarak kiralama bedeli alınır. Kiralama bedelleri firma tarafından belirlenmiş olup her müşteri için aynıdır. Sadece ve sadece eşya miktarına göre değişmektedir.
Eşya depolama alanları fayans zeminli olup belirlenmiş periyotlarla temizlenmektedir. Kamera sistemleri ile 7/24 izlenerek depo güvenliği konusunda asla taviz verilmemektedir. Harmandere depolama hizmetleri için Pendik Yayalar ve Dumlupınar mahallelerinde bulunan yüksek girişli depolama alanları kullanılmaktadır.

Harmandere Ofis Taşıma

Harmandere iş yeri taşıma işlemleri Pendik Nakliyat ekibi için oldukça önem arz etmektedir. Firma çalışanları insanlar için iş yeri eşyalarının ne kadar değerli olduklarının bilincinde olarak sanki kendi eşyalarıymış gibi paketleme ve taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Dosya ve klasörler için mukavemetli karton koliler kullanılmakta ve elektronik cihazlar için ise çok katlı köpükler kullanılmaktadır. İş yerindeki mobilya ve etajerler için ise battaniye ve çok katlı ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır.

30 yıllık deneyim belki de diğer firmalara oranla insan ilişkilerinde ve stres kontrolünde Pendik nakliye firmasına ekstra avantaj sağlamaktadır. Hizmet alanı sürekli olarak insanlarla iletişim halinde olmayı gerektirdiğinden ötürü çoğu zaman yorucu olabilir fakat Pendik Nakliyat ekibi bunun farkında olarak hizmetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Şimdi taşınma kararı aldıysanız dilediğiniz tarihe randevu alabilmek için hemen firma ile iletişime geçmenizi öneririz.

Harmandere Nakliye Fiyatları

Harmandere nakliyat fiyatları Pendik Nakliye firmasının Harmandere mahallesinde sunduğu tüm hizmetlerde genel olarak eşya türüne ve çokluğuna göre değişmektedir. Piyasadaki diğer harmandere evden eve nakliye firmaları tarafından sezonsal olarak değişse de fiyatlar Pendik Nakliyat için bu söz konusu olamaz. Yakıt, malzeme fiyatları ve işçi yevmiyesi değişmediği sürece hizmet fiyatlarında değişiklik yapılmamaktadır. Ücretsiz olarak online fiyat teklifi almak için iletişim sayfasındaki whatsapp ile iletişim linkine tıklayabilirsiniz.

Oy Ver
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir