Kartal evden eve nakliyat firması olarak, uzun yıllardır hizmet kalitemizi üst düzeye taşıyarak hizmet sunmaya devam ediyoruz. Evden eve nakliyat firmaları arasında en güçlü referans çalışmalarımız ile müşterilerimize işimizi somut şekilde göstermekteyiz.

Nakliye sektörü her geçen gün özellikle büyük şehirlerde çok daha güven isteyen bir iş hacmine sahiptir. İrili ufaklı işletmelerin varlığı, nakliye konusunda az tecrübe ile büyük işlerin alınması ve yaşanan başarısızlıklar ne yazık ki sektörü olumsuz etkilemektedir.

Nakliye firması olarak özellikle evden eve nakliyat işlerinde özenli çalışma, planlı ve programlı bir çalışmanın şart olduğunu belirtmek istiyoruz. Burada müşterilerimizin tamamı için öncelikli tavsiyemiz kesinlikle nakliye firması seçmeden önce detaylı bir araştırma yapılması gerektiğidir. Bunun ile beraber nakliye firmaları konusunda bilinmesi gereken bazı detaylar vardır. Bu detayları şu şekilde sıralayabiliriz.

Kartal Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kartal evden eve nakliyat İstanbul genelinde de başarılı şekilde sunulmaktadır. Sadece Kartal ve çevresinde değil İstanbul’ un tamamında müşterilerin nakliye ihtiyacına cevap vermektedir.

Kartal evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, bu kapsamda şu çalışmaları yerine getirmektedir:

Eşya taşıma konusunda mutabık olduğumuz müşteriler ile öncelikle yazılı iş sözleşmesi imzalamaktayız.

Evinizde eşyalarınız sigortalanarak teslim alır ve bu şekilde taşırız.

Eşyaları yapısına uygun malzeme ile paketler ve nakliye aracına hızlı şekilde taşınması sağlarız.

Nakliye ekibimiz; işinde tecrübeli, eğitimli ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Bu noktada müşterilerimizin eşyalarını emanet bilir ve o hassasiyette işimizi yerine getirmekteyiz.

Söz verdiğimiz tarih ve saatte eşyalarınızı adresinizden alarak yeni adresinize taşıyoruz.

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları konusunda özellikle evden eve nakliyat platformu üzerinden seçimler yapılmaktadır. Bu platformlar pratikte oldukça başarılı görünse de günümüzde birçok dolandırıcılık olayına da davetiye çıkarmaktadır.

Evini taşımak isteyen müşteriler bu nakliye platformları üzerinden fiyat teklifi alırken ne yazık ki firmaların sicillerini kontrol etmemektedirler. Bu durumda kişiler bilmedikleri ya da daha önce işine tanıklık etmedikleri belirsiz ancak ismen var olan firmalar ile anlaşma sağlamaktadırlar. Hatta çoğu zaman sadece uygun fiyat teklifi sunan firma ile anlaşma sağlanırken yazılı bir sözleşme dahi yapılmaz. Evinin eşinin eşyasını emanet eden müşteri eşyasının başına geleceklerden habersiz olur.

Nakliyat fiyatları için teklif alırken mutlaka sizlere somut referans çalışmalar gösterebilecek tanınmış firmalar ile çalışmanız oldukça önemlidir. Evden eve nakliyat fiyatları konusunda mutlaka detaylı bir çalışma yapmalı ve sunulan hizmetleri iyice karşılaştırmalısınız.