kavakpınar evden eve nakliyat

Kavakpınar Evden Eve Nakliyat

Kavakpınar Evden Eve Nakliyat, bölgenin tüm nakliye ve depolama ihtiyaçlarını profesyonel kadrosu ve uygun fiyat politikası ile karşılamaktadır. Bölgenin en çok tercih ve tavsiye edilen firması konumunda olmakla birlikte 29 yıllık tecrübesi ile de dikkat çekmektedir. Ev taşıma hizmetlerinde eşyanın çizilmesi, kırılması gibi durumlar ve marangozluk işlemlerinde yaşanan sıkıntılar çoğu müşteriyi kaygıya düşürmektedir. Müşterilerin bu kaygılarını ortadan kaldırmak amacıyla Kavakpınar evden eve nakliyat firması sigortalı taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmeti ile eşyaların herhangi bir zarar görmesi durumunda zarar firmadan karşılanır.

Kavakpınar nakliyat başta Pendik olmak üzere tüm İstanbul ve Türkiye’de hizmet vermektedir. ‘Bir müşteri bin müşteri’ parolası ile çıktığı bu yolda müşteri kitlesinin gittikçe arttıran ve hızla büyüyen bir profile sahiptir. Bünyesinde bulundurduğu 4 tır, 3 kamyon, 2 kamyonet ve bir ekspertiz aracı ile her türlü nakliye işlerine uygun araçlarla hizmetlerini sürdürmektedir. Ayrıca Kavakpınar Nakliyat asansörlü nakliye aracı ile de kalitesini teknolojiyle perçinlemiştir. Asansörlü nakliye araçları sayesinde iş yükü azalmakta, verilen hizmetler daha kısa sürede tamamlanmakta ve yaşanan sorunlar minimum düzeye inmektedir. Özellikle yüksek katlarda oturan ev sahipleri taşınacakları zaman büyük bir kaygıya kapılmaktadır. Bu durumu dikkate alan firma müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bünyesine asansörlü nakliye aracı eklemiştir.

Profesyonel Kavakpınar Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Kavakpınar Nakliye, verdiği hizmetlerde kaliteli ambalajlama malzemeleri ile de dikkat çekmektedir. Kullandığı kalın-temiz patpatlar, streçler, orijinal mobilya bantları ve özel dayanıklı karton koliler ile müşterilerini hep memnun etmiştir. Tüm eşyaları kalın patpatlar ve streçler ile paketleyen firma ekibi eşyanın herhangi bir zarar görmemesi ve toz almaması için gerekli malzemeyi kullanmaktadır. Mobilya takımından beyaz eşyaya, koltuk takımından yatak takımına kadar tüm eşyalar paketlenmektedir. Beyaz eşya, avize ve dolapların monte ve de monte işlemlerini de yapmaktadır. Giysilere özel elbise dolapları da kullanan Kavakpınar nakliye firması giysilerin buruşup toz almadan taşınmasına kolaylık sağlamaktadır. Dolapların monte ve de monte işlemleri profesyonel marangozcu tarafından yapılmaktadır. Kavakpınar evden eve nakliyat profesyonel kadrosu ile taşınma faaliyetlerinde kaliteli ve titiz bir hizmet sağlamaktadır. Ayrıca bünyesinde hiçbir yabancı ve vasıfsız işçi çalıştırmamaktadır.

Kavakpınar nakliyat Pendik bölgesinin en büyük depolama alanına sahip firmaların başında yer almaktadır. Geniş, rutubetsiz ve odalı depolama merkezleri ile müşterilerin odak noktası haline gelmiştir. Depolama alanlarında kullandığı kamera takip sistemleri ile de güvenliği en yüksek seviyeye çıkarmaktadır. Depolama ücretlerinde ise eşyanın miktarına ve kalacağı süreye göre sabit fiyatları bulunmaktadır.

Kavakpınar nakliye, sadece Pendik değil İstanbul ve tüm Türkiye’de de hizmet vermektedir. Dolayısıyla da şehirler arası taşımacılık hizmetleri de bulunmaktadır. Şehirler arası yapılan nakliye hizmetlerinde eşyanın durumuna ve gidilecek mesafeye göre fiyatlar değişim göstermektedir. Taşımacılık hizmetleri arasında en yüksek ücretli faaliyetlerinden biri olan şehirler arası nakliyat hizmetidir. Kavakpınar nakliyat firması bu durumu dikkate alarak polis ve öğretmen gibi devlet memurlarına özel indirimler sağlamaktadır.

Yenişehir Evden Eve Nakliye yazısı için yan tarafta bulunan hizmet bölgelerimiz menüsüne bakabilirsiniz.

Oy Ver
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir