kurtköy evden eve nakliyat

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

Pendik bölgesinin en gelişmiş ve en kalabalık semtlerinden biri olan Kurtköy’de artan kentsel dönüşüm çalışmaları ile taşımacılık faaliyetleri yoğunlaşmıştır. Bu durum ev, ofis, villa taşıma, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat hizmetlerine olan taleplerin artmasına neden olmuştur. Dolayısıyla nakliyat sektöründeki bu canlanma ile nakliyeciler arasında rekabet artmıştır. Artan bu rekabet ortamı fiyatların standartların ya çok altında ya da çok üstünde dalgalanmasına neden olmuştur. Fiyatlardaki bu orantısızlığın nedeni köklü nakliye firmalarına karşı korsan ve vasıfsız işçi çalıştıran yeni nakliye firmalarının ortaya çıkmasıdır. Bu tür nakliyeciler piyasaya hızlı girebilmek için yabancı ve vasıfsız diye adlandırılan ucuz işçi çalıştırıp fiyatlarda indirime gitmektedir. Bu sebepten ötürü önerilen firmaları tercih etmeniz kesinlikle yararınıza olacaktır. Kurtköy Evden Eve Nakliyat gibi.

Standartların altındaki düşük fiyatlar taşınanlara cazip gelse de taşınma esnasında çoğu zaman mağdur olmalarına neden olmaktadır. Çünkü çalıştırdıkları işçiler günlük olup herhangi bir vasfı olmayan çalışanlardır. Ayrıca beyaz eşyaların, avizelerin ve dolapların de monte işlemleri için gerekli profesyonel işçilere bu tür firmalarda rastlamak neredeyse imkansızdır. İşte tam bu noktada 29 yıllık tecrübesi ile bölgenin en köklü firmalarından biri olan Kurtköy evden eve nakliyat firmasına güvenebilirsiniz. Pendik Taşımacılık Şirketi tarafından 1990 yılında açılan Kurtköy evden eve nakliyat, geniş araç filosu ve profesyonel çalışma ekibiyle hizmetinizde.

Kurtköy Evden Eve Nakliyat Hakkında

Kurtköy nakliyat firmasının ev, ofis, villa taşıma, eşya depolama ve şehirler arası nakliyat hizmetleri bulunmaktadır. Taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmek amacıyla firma bünyesinde 2 tır, 2 kamyon, bir kamyonet ve bir eksper araç yer almaktadır. Uzman çalışma ekibi içerisinde 20 yıllık tecrübeli marangoz, ambalajlama uzmanları ve bir elektrikçi bulunmaktadır. Marangozcu tüm dolapların monte de monte işlemlerini yaparken, elektrikçi de avize ve beyaz eşyaların gerekli tüm sökme takma işlemlerini yapmaktadır. Ambalajlama ekibi mobilya takımından yatak takımına, koltuk takımından beyaz eşyaya tüm eşyaları özenle paketlemektedir. Malzeme ekipmanları içerisinde temiz-kalın patpatlar, dayanıklı karton koliler, yapışmaz mobilya bantları ve elbise dolapları yer almaktadır. Her türlü taşımacılık hizmetine karşılık veren Kurtköy nakliyat, Pendik başta olmak üzere İstanbul ve tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

kurtköy evden eve nakliyat firmaları


Evden Eve Nakliyat Süreci

1) Kurtköy evden eve nakliyat firması ile irtibata geçtikten sonra eğer isterseniz firma tarafından bir eksper gönderilip eşyaların durumuna bakılır. Taşınma hizmeti için gerekli olan malzeme, araç ve işçi sayısı netleştirilir. Bu sayede taşınma esnasında oluşabilecek sıkıntılar ortadan kalkar ve daha sağlıklı bir hizmet sağlanır. Taşınma tarihi saati belirlenip anlaşma sağlanır.

2) Belirlenen tarih ve saatte nakliye aracıyla birlikte adrese gelen çalışma ekibi işe eşyaların taşınması işlemine başlar.

3) Büyük, kaba olarak nitelendirilen koltuk takımı, beyaz eşya vs. patpatlar ile paketlenir. Kırılacak eşyalar, kitaplar vb. küçük eşyalar kolilenir. Beyaz eşya, dolap ve avizelerin de monte işlemleri yapılır. Giysileriniz özel olarak tasarlanmış dolaplara konulur. En son olarak tüm eşyalar araca yüklenip eşyanın boşaltılacağı diğer eve geçilir.

4) Taşınma sürecinin bu aşamasında tüm eşyalar paketlerinden sökülüp, gerekli monte işlemleri yapıldıktan sonra oturma vaziyetine getirilir.

5) Gerekli tüm işlemler yapıldıktan sonra ücret nakit olarak elden yapılır ve hizmet sona erer.

Kurtköy Eşya Depolama

Eşya depolama, taşımacılık faaliyetleri arasında en yüksek kaygıyla talep gören hizmetlerin başında yer almaktadır. Eşyasını depolama talebini ileten insanlar genel olarak eşyaların başına bir şey geleceği, kaybolacağı veya rutubet göreceği korkusu yaşarlar. Bu yüzden güvenilir bir taşımacılık firması bulmak için detaylı bir araştırma içerisine girerler. Kurtköy nakliye firmaları içerisinde bu anlamda daha köklü ve profesyonel bir firma olarak Kurtköy nakliye firmasına güvenebilirsiniz. Geniş ve ferah, 7/24 güvenlik sistemleri ile korunan ve oda oda bölmelere ayılmış bir depolama tesisine sahiptir. 

Kurtköy Nakliyat Fiyatları

Kurtköy evden eve nakliyat firmaları ev, ofis taşıma, şehirler arası nakliyat ve depolama hizmetlerinde eşyanın durumuna göre fiyat belirler. Genel olarak ev ve depolama hizmetlerinde oda sayısı, eşyanın alınacağı ve gideceği yerdeki kat oranlarına göre fiyatlar değişim göstermektedir. Bu doğrultuda Kurtköy nakliyat fiyatlarının kesin bir standardı yoktur.

kurtköy nakliyat fiyatları

Kurtköy Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat, yüksek oranda güven isteyen ve taşımacılık faaliyetleri arasında en masraflı olan hizmet kollarından biridir. Özellikle eşyanın alınacağı yer ile gideceği yer arasındaki mesafe farkı fiyatların belirlenmesindeki en büyük ölçüttür. Mesafe farkı arttıkça fiyatta bir o kadar artmaktadır. Bunun yanında eşyanın miktarı ve kat oranları da fiyata etki eden etmenlerdir. Şehirler arası nakliyat fiyatlarında büyük bir orantısızlık vardır. Bu durumun oluşmasında eşyaların özel veya iki üç eşya birleştirilerek taşınması etkili olmaktadır. Özel taşınmalarında ev eşyasına uygun bir araç taşınan kişiye özel olarak çıkartılır ve eşyalar belirlenen tarihte aksama olmadan adrese ulaşır. Bu sayede eşyalarınız hiç sıkışmadan ve hiçbir zarar görmeden taşınır. Bu taşınma şekli en garantili ve en güvenilir taşınma şeklidir.

Oy Ver
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir