Pendik Nakliyat 1990 senesinin başlarında Pendik Kaynarca Mahallesinde kurulan ve ilk başlarda sadece evden eve nakliyat hizmeti sunan nakliye ve depolama firmasıdır. İlk kurulduğu yıllarda Türkiye şartları ve teknolojik sebeplerden ötürü profesyonel bir hizmet verilmemekteydi. Yıllar geçtikçe teknolojinin de ilerlemesiyle ambalaj malzemeleri imal edilmeye başlandı. Bu gelişmeye paralel olarak Pendik Nakliye firması da daha profesyonel ve kaliteli hizmetler verebilmek adına kendine özgü paketleme sistemi geliştirdi. Bu sayede her ne kadar dikkat edilse de taşıma sırasında oluşan hasarlar önlenmeye başlandı. Yıllar ilerledikçe teknolojiye ayak uyduran pendik evden eve nakliyat bugün alanında en iyi evden eve taşımacılık firmalarından biri haline gelmiştir. Artan memnuniyet ile büyüyen müşteri kitlesi firma ekiplerini daha da özenli ve arzulu bir şekilde çalışmaya teşvik etmiştir.

pendik nakliyat

Pendik evden eve nakliyat firması 2019 yılı itibariyle birçok nakliye aracı ve ekibiyle hizmet vermektedir. Kurulduğu yıllarda yalnızca Pendik İlçesinde hizmet veren firma bugün İstanbul’un tüm semtlerinde (Anadolu ve Avrupa Yakası) profesyonel olarak hizmet sunmaktadır. Hizmet anlayışlarının merkezinde müşteri memnuniyeti bulunan pendik nakliyat firması ekibi güler yüzlü ve titiz hizmetler vermekten asla taviz vermemiştir. Daima müşterilerinin isteklerine çözüm bulmaya çalışan ekip, nakliyat sektöründe bir günlük değil ömürlük çalışabilme hedefindedir.

Pendik evden eve nakliyat Kaynarca Mahallesinde bulunan ofisiyle bu bölgedeki müşterilerini ağırlamakta ve yüz yüze yaptığı görüşmelerle müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Pendik nakliye ile anlaşmaya varıldığı halde firma tarafından sunulacak olan hizmet aşamalı olarak şu şekildedir;

  • Taşınma günü nakliye ekibi eşyaların tamamını paketler ve dikkatlice kamyona yükler.
  • Tüm mobilyaların de-monte işlemi yapıldıktan ve eşyalar tamamen kamyona yüklendikten sonra yeni eve doğru yola çıkılır.
  • Yeni evde eşyalar istenilen düzende yerleştirilip teslim edildikten sonra işlem başarıyla tamamlanmış olur.

Pendik Evden Eve Nakliyat Firmasına Ait Fiyatlandırma Politikası

Pendik evden eve nakliyat ile anlaşmaya varan kişilere bazı sorular yöneltilerek fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu sorulara örnek olarak;

  1. Hangi semtten hangi semte taşınıyorsunuz?
  2. Eviniz kaç oda ve salondan oluşuyor?
  3. Kaçıncı kattan taşınıp kaçıncı kata taşınıyorsunuz?
  4. Kolileme işlemini firmamız tarafından mı yapılmasını istiyorsunuz?
  5. Ek olarak almak istediğiniz bir hizmet var mı?

Pendik Nakliye firması ile taşınma kararı aldıysanız iletişim sekmesinden irtibata geçerek uygun bir zamana randevu alabilirsiniz. .