Sapanbağları Evden Eve Nakliyat

Sapanbağları mahallesi evden eve nakliyat işlerini firmamız pendik nakliyat yapmaktadır. Profesyonel kadrosu ve deneyimli elemanlarıyla ev taşıma işinin hakkını fazlasıyla vermektedir. Müşteri memnuniyeti misyonu doğrultusunda hizmet vermekte ve daha fazla müşteri kazanma odaklı olarak hizmetlerine hızla devam etmektedir. Bugün bu yazımızda titiz ve uygun fiyatlı nakliye hizmeti arayanlar için sapanbağları evden eve nakliyat hizmetini konu aldık. İlk olarak sapanbağları mahallesi hakkında bilgi verecek ve sonra ise pendik evden eve nakliye firmamızın sunmuş olduğu sapanbağları nakliyat hizmetinden ayrıntılı olarak bahsedeceğiz.Son olarak ta sapanbağları nakliye fiyatları hakkında kısa bir bilgi paylaşacağız.

Sapanbağları Mahallesi

Sapanbağları mahallesi 12 bini aşan nüfusuyla Pendik ilçesinin az nüfuslu mahallelerindendir. Ayrıca 497 bin m2 alana sahiptir. Pendik Köprüsü’nün güneyinde sahil tarafında bulunmaktadır. Kartal ilçesine sınırında bulunmakta ve Pendik merkezine de yakın konumdadır. Konum itibariyle insanların taşınmak için tercih ettiği mahalleler arasındadır. Bu sebeple de bugün Sapan Bağları evden eve nakliyat hizmetlerinden bahsediyor olacağız.

Sapanbağları Evden Eve Nakliyat Firması

Pendik sapanbağları evden eve nakliye firmamız Pendik ilçesinde popüler olan ve sunduğu kaliteli hizmetlerden dolayı sıkça tercih edilen firmalar arasındadır. 1990 yılı kuruluş yılı olarak geçmekte ve bu seneden itibaren aktif olarak hizmet sunmaya başlamıştır. Artan nakliye firmaları sebebiyle bugün eskisi kadar yoğun hizmet verememektedir.
Bütün hizmetlerinin sonunda müşterilerinin yüzünün gülmesini hedefleyen firmamız bunu bugüne kadar başarmış durumdadır. Bu şekilde davranarak özellikle müşteri kitlesini arttırmayı ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflemektedir.

Sapan Bağları Evden Eve Nakliyat Hizmeti Detaylı Olarak

Sapanbağları evden eve taşıma hizmetleri ilk olarak randevu almakla başlar. Ardından eksper evinize gelerek eşyalarınızı kontrol eder fiyatlandırmayı yapar. Sizler kabul ettiğiniz takdirde taşınma randevusu alınır.

sapanbağları evden eve nakliyat firmasıDaha sonra ise taşınma gününe kadar gerekli hazırlıklar gerçekleştirilir. Siz özel eşyalarınızı toparlarsınız, firmamız ise ambalajlama malzemeleri temin eder.
Taşınma gününde ise ekibimiz bütün eşyaları paketleyerek toparlar ve araca yükler. Paketleme hakkında bilgiler vermeyi uygun gördük. İnsanlar en çok nasıl bir paketleme yapıldığını merak ediyor.
Eşyaların ufak tefek kısmı ve kırılacaklar yumuşak malzemelerle ve kağıtlarla sarılarak kolilenir. Büyük eşyalar ve beyazlar ise kalın korunaklı patpatlarla ambalajlanır. Kıyafetler ise askılı kolilere ya da geniş kolilere konur.
Paketleme süreci bitince eşyalar kamyona taşınarak istiflenir.
Yeni eve ulaşan araç ekip tarafından yavaşça ve pratik olarak boşaltılır. Eve taşınarak yerleştirilir.
Sökülen dolapların kurulumu da gerçekleştirilir.
Beyaz eşyalar bağlanır.

Spanbağları Nakliye Fiyatları

Sapanbağları nakliyat fiyatları firmadan firmaya göre değişir. Pendik Nakliyat tarafından sunulan sapanbağları evden eve nakliyat hizmetinin fiyatları 800 tl ile 1500 tl arasında değişmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sapanbağları parça eşya taşıma fiyatları ise daha uygun olup 250 tl ile 550 tl arasında değişmektedir. Bu fiyatlar pendik ilçesi sınırlarında yapılacak olan nakliye işlemleri için geçerlidir. Taşınma mesafesi de fiyatı bir miktar etkileyebilmektedir.

Oy Ver
[Toplam Oy: 2 Ortalama: 4.5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir