Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti için bölgenin en popüler ve en köklü firmalarından biri olan Pendik evden eve nakliyat ve depolama ile iletişime geçerek randevu alabilir ve kafanıza takılan tüm sorulara cevap alabilirsiniz.

Eskiden insanlar bir şehirden başka bir şehre yanlarına kısıtlı miktarda eşya alarak göç ederlerdi. Yıllar ilerledikçe teknolojinin de büyük katkısıyla kamyonetler ve kamyonların üretimi hızlanmaya başladı. Günümüzde ise Türkiye’nin 81 iline de rahatlıkla evden eve nakliyat hizmeti verilebilmektedir. Şehirler arası taşımacılıkta üzerinde en fazla durulması gereken konu eşyaların hasar görmeden taşınmasıdır çünkü gidilen mesafe arttıkça eşyaların hasar görme oranı artabilmektedir. Bu konuda Pendik evden eve nakliyat gerekli tüm önlemleri alarak sizlere kaliteli bir nakliye hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Şehirler arası nakliyat iki farklı şekilde sunuluyor

Bazı insanlar şehirler arası taşınmalarda çok daha fazla titiz olabiliyorlar çünkü birçok firma birden fazla ev eşyasını birleştirip tek kamyonla götürebiliyorlar. Bu da eşyaların sıkışmasına ve daha taşınmadan hasar görmesine sebep olabiliyor. Bu yüzden Pendik evden eve nakliyat iki türlü şehirler arası nakliyat hizmeti sunmaktadır. 1.’si kişiye özel 2.’si ise müşterek hizmettir. Kişiye özel hizmette bir kamyon sadece bir ev eşyası alarak yola çıkmakta, müşterek hizmette ise en az iki ev eşyası birleştirilmekte veya parça eşyalar birleştirilerek gönderilmektedir. Bu iki tür hizmetin arasında fiyat ve eşyaların teslim süresi gibi farklılıklar bulunmaktadır. Özel olarak sunulan hizmette fiyat biraz daha yüksek iken istenilen sürede eşyaların teslimi yapılmaktadır. Müşterek hizmette ise fiyat hizmet sunulan kişiler arasında bölüşülmekte, eşyaların teslim sürelerinde değişiklik olabilmektedir. Her iki hizmet türünde de kaza sigortası kesinlikle yapılıyor.

Şehirler arası nakliyat taşınma süreci

Tüm şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerini sigortalı olarak sunan Pendik evden eve nakliyat kafanız rahat ve stressiz bir şekilde taşınmanızı sağlamaktadır. Kaliteli ve sigortalı nakliye hizmeti için Pendik evden eve nakliye firması ile anlaştıktan sonra ilk olarak ekspertiz hizmeti alırsınız. Eksper eşyalarınızın durumuna göre ne kadar paketleme malzemesi gerekiyorsa bunların teminini sağlar. Taşınma tarihi geldiğinde eşyalarınız uzman pendik nakliyat ekibi tarafından paketlenerek kamyona yüklenir. Eşyaların tamamı kamyona yüklendikten sonra kaza sigortası devreye girer. Kamyon tüm hazırlıkları yapıldıktan sonra şehirler arası yolculuğa çıkacaktır. Yeni evinize vardıktan sonra eşyalarınız özenle kamyondan yeni evinize taşınır. Tüm eşyalarınız teslim edildikten sonra taşınma süreci kazasız ve hasarsız bir şekilde atlatılmış olur.

Şehirler arası nakliye fiyatlandırma stratejisi

Şehirler arası evden eve nakliye hizmeti için Pendik evden eve nakliyat tarafından sizlere sunulacak olan fiyatı etkileyen temel unsurlar şunlardır;

  • İki şehir arasındaki mesafe (en önemli etken),
  • Eşyaların çeşidi ve miktarı,
  • Kat oranları…