şeyhli evden eve nakliyat

Şeyhli Evden Eve Nakliyat

Şeyhli evden eve nakliyat, şeyhli nakliyat, şeyhli nakliyeciler ya da şeyhlide evden eve nakliyat gibi anahtar kelimelerle arama yaptığınızda direkt olarak karşınıza pendik evden eve nakliye firması olan Pendik Nakliyat çıkmaktadır. Elbette bu tesadüf değildir çünkü bu bölgede Pendik Nakliye firmasının daha aktif bir biçimde hizmet vermesi, internet üzerinden bu bölgedeki insanların daha çok pendik nakliye firmasını tercih etmeleri google gibi popüler bir arama motorunun bu web sayfasını ilk sıralarda çıkarmasını sağlamıştır. Google’nin sürekli olarak kullanıcı deneyimi üzerinden siteleri sıraladığını da göz önüne alırsak belki de sizler için en ideal firma budur!

Uzun süredir firmaya gelen istekler doğrultusunda bu yazının yazılmasına karar verilmiştir. Firma bu yazıyı şeyhli mahallesinde evden eve nakliyat hizmeti alacak olan kişilerin bilgilenebilmesi amacıyla hazırlatmıştır. Şeyhli evden eve nakliyat hizmetinin tüm ayrıntıları burada açık bir şekilde ele alınacaktır. Muhakkak aklınıza takılabilecek kısımlar olur. Bu hususta firma ile görüşerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Şeyhli mahallesi hakkında neler biliyoruz görelim.

Şeyhli Mahallesi Hakkında Kısa Bilgi

şeyhli nakliyat bölgesi

Şeyhli mahallesi, yaklaşık olarak 16 bin nüfuslu ve 1 milyon 306 bin metrekarelik yüz ölçüme sahiptir. E-5 Karayolunun kuzeyinde Ramazanoğlu ve Sülüntepe mahalleleri arasında yer alır. Mahalle sınırları içerisinde son zamanlarda artan kentsel dönüşüm faaliyetleri ile yeni yapılar inşa edilmektedir. Bu yapıların bazıları sosyal hayatı aktifleştiren ve refah seviyesini yükselten nitelik taşımaktadır.

Şeyhli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Şeyhli nakliyat hizmetleri çoğu kez Pendik lokasyonlu firmalar tarafından sunulan hizmetler arasındadır. Şeyhli mahallesinde taşıma işlemi gerçekleşecekse kesin olarak Pendik ilçesi sınırlarında bulunan firmalardan hizmet almak fiyat ve zaman açısından avantaj sağlar. O halde böyle bir tercih yaptığınızı düşünerek Pendik firması tarafından nasıl hizmet alırsınız sizlere açıklayalım;

  • Öncelikle Pendik Nakliyat firmasının güvenilirliğe ve titizliğe çok ama çok önem verdiğini söyleyerek başlayalım. Bu konudan asla taviz verilmeden ev taşıma işlemi gerçekleştirilmeye çalışılır. Firma çalışanları genel olarak sabah saat 8’de işbaşı yaparlar.
  • Eşyalarınız tamamen ambalajlanır. Dolaplarınızın de-monte işlemi uzman ekip marangozu tarafından sağlanır.
  • Beyaz eşyalarınızın sökülme ve takılma işlemleri tesisat alanında tecrübeli olan ekip personeli tarafından itina ile gerçekleştirilir.
  • Avize bağlantıları elektrik konusunda iyi olan eleman vasıtasıyla yapılır.
  • Tüm evden eve nakliyat sürecinde hiçbir şekilde ( özel bir durum olmadığı takdirde ) duvar delme matkabı kullanılarak duvar montajı işlemleri yapılmamaktadır.
  • Tüm eşyalarınız kamyona yüklenip yeni evinize gelince düzenli ve sıralı bir biçimde odalara taşınarak gerekli düzenlemeler gerçekleşir.
  • Eşyalarınızın hepsi teslim edildikten ve siz ödeme yaptıktan sonra taşınma işleminiz hayırlısıyla sonlanır.
şeyhli nakliye firmaları

En köklü şeyhli nakliye firmalarından olan Pendik Nakliyat, daha iyi hizmetler sunmak adına her geçen gün kendini biraz daha geliştirmektedir. Yukarıda da bahsedildiği gibi firma hiçbir zaman güven ve titizlikten taviz vermeden müşteri memnuniyeti misyonu ile müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. Bu arada Maltepe Evden Eve Nakliyat firması tarafından %25’lik indirim mevcuttur. İndirim Nisan ayının sonuna kadar devam edecektir. Maltepe ilçesinde taşınacak olanlar bu indirimden rahat bir şekilde faydalanabilirler. Son gün 31 Nisan!

Oy Ver
[Toplam Oy: 3 Ortalama: 4.7]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir