sülüntepe evden eve taşımacılık

Sülüntepe Evden Eve Nakliyat

Sülüntepe evden eve nakliyat hizmetine mi ihtiyaç duydunuz? Aklınıza takılan sorular mı var? Emin olun ki doğru yerdesiniz. Evden eve nakliyat konusunda en gerçekçi bilginin adresi pendiknakliyat.net sitesine hoş geldiniz. Girişi fazla uzatmadan konuya geçmek istiyoruz. Bu makalede sizlere sülüntepe nakliye hizmeti ile alakalı detaylı bilgiler vermeyi hedefliyor ve yardımcı olmak adına hangi sülüntepe nakliyat firmalarını tercih etmeniz gerektiğini söyleyeceğiz.

Pendik Sülüntepe Mahallesi

Mahallemiz 23 bini aşan nüfusu ve 1 milyon 401 bin metrekare alanıyla Pendik ilçesinin en kalabalık 13. mahallesi konumundadır. Konum olarak Ertuğrul Gazi ve Şeyhli mahalleleri arasında bulunmaktadır. Son yıllarda kentsel dönüşüm projeleriyle daha da refah bir seviyeye ulaşmış durumdadır.

Sülüntepe Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sülüntepe evden eve taşıma hizmetleri Pendik Nakliyat adına konuşmak icap ederse kalifiye ekiplerce titiz bir şekilde sunulmaya gayret ediliyor. Bu bölgede sadece evden eve taşıma hizmetleri değil eşya depolama, şehirler arası nakliyat hizmetleri de sunulmaktadır. Tüm hizmetlerde paketleme işleminden montajına montajından elektrik işlerine ve bir evin oturma vaziyetine ulaşması için gerekli tüm işlemler gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler gerçekleştirilirken pratik olunmakta ve asla acele edilmemektedir.

Muhakkak ki hayatınız boyunca bir kere de olsa taşıma hizmeti almak kaçınılmazdır. Bu sebeple ilk taşınmanızda firma seçimi konusunda tabiri caizse ince eleyip sık dokumalısınız. Bu konuda sizlere iki sülüntepe evden eve nakliyat firması önereceğiz. Biri malumunuz pendik nakliye diğeri ise Maltepe Evden Eve Nakliyat firmasıdır. Bu iki firmayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu firmaları tercih etmenizi önermemizin asıl sebebi aynı hizmet anlayışına sahip olmalarıdır. Kaldı ki bu iki firma aynı şirketin iki farklı alt kuruluşudur.

Sülüntepe Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Ayrıntıları

Sülüntepe nakliyat firmasıyla taşınma kararı alırsanız alacağınız hizmetin kalitesi tartışılmazdır. Titiz, güler yüzlü, anlayışlı ve inançlı elemanlar sayesinde evden eve taşıma süreci rahat ve stressiz bir şekilde işleyecektir. Peki bu hizmetin detayları nelerdir? Gelin hep birlikte inceleyelim.

sülüntepe evden eve nakliyat

İlk aşama olarak her eşya patpat adı verilen çok katlı ambalaj malzemesi ile paketlenmektedir.
Dolaplar de monte edilir, avizeler ve beyaz eşyalar dikkatli şekilde sökülür.
Giysiler askılı taşıma kolilerine konularak taşınır.
Hassas cam ve mutfak eşyaları steril kağıtlarla ve gazetelerle sarılarak kolilenir.
Eşyalar yeni evde tekrar kullanıma hazır hale getirilmek üzere dizayn edilir. Dolaplar kurulur, beyaz eşyaların ve avizelerin bağlantıları gerçekleştirilir.
Bütün eşyaların eksiksiz olarak teslim edilmesinin akabinde taşınma işlemi başarıyla sonlanır.

Sülüntepe Nakliye Fiyatları

Sülüntepe evden eve nakliyat fiyatları konusunda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Özellikle taşınan insanların net bir fiyat aralığının olmamasını bilmeleri önemlidir. Firmaya düşen aramalarda insanlar hep direk olarak fiyat araştırması yaptıklarından ötürü teklif istiyorlar. Maalesef bu söz konusu bile değildir. Net bir fiyatın verilebilmesi için müşterilere eşyalar hakkında birkaç soru sorulmaktadır. Bir diğer alternatifse ekspertiz hizmeti verilerek daha uygun fiyatlar sunulabiliyor. Burada tercih sizlerindir. Her iki durumda da müşteri memnuniyetinin esas alınmaktadır ve hiçbir mağduriyete izin verilmemektedir. Sülüntepe nakliyat fiyatları temel olarak şu üç duruma göre değişebiliyor.

  • Eşya ve kat durumu
  • Taşınma mesafesi
  • Artı hizmet talepleri (duvar montajı)

Fiyatların firmadan firmaya göre değiştiğini söyleyerek bu yazıyı burada sonlandırıyoruz. Taşınma planınız varsa kesinlikle erken davranmanızı tavsiye eder mutlu günler dileriz.

Oy Ver
[Toplam Oy: 3 Ortalama: 5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir