velibaba evden eve nakliyat

Velibaba Evden Eve Nakliyat

37 binin üzerindeki nüfusuyla Pendik İlçesinin en kalabalık 4. mahallesi olarak bilinen Velibaba, 3 milyon 371 bin m^2 alanıyla ilçenin 9. büyük mahallesi konumundadır. E-5 karayolunun kuzeyinde yer alan Velibaba Mahallesi Pendik İlçesinin Kartal sınırındadır. Bugün sizlerle Velibaba Evden Eve Nakliyat hizmetlerinden bahsederek bu konuda azıcık ta olsa bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İlk olarak Pendik Nakliyat hakkında kısa bilgiler vererek konuya giriş yapabiliriz.

Pendik nakliye, 1990 yılında Kaynarca Mahallesinde kurulan ve kurulduğu yıllarda sadece Kaynarca bölgesinde ufak tefek taşımacılık hizmetleri sunan bir firmaydı. Bugünlerde neredeyse İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakasındaki tüm semtlerinde evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri sunmaktadır. Gelişen teknoloji firmanın daha kullanışlı nakliye araçları kullanmasını ve bu sebeple de daha fazla tercih edilmesini sağladı. Pendik evden eve nakliyat bunun bilincinde olarak her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurarak en yeni araçları ve ekipmanları envanterine katmaktadır.

Pendik Velibaba Evden Eve Nakliyat

Pendik Nakliyat firmasından bahsetmişken ekipten ve ekip içi uyumdan söz etmezsek elbette bu yazımızın okuyucularımız üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır. Pendik Nakliye ekibi yıllardır sadece evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleriyle uğraşarak tecrübe kazanan ayrıca sektör içerisinde verdikleri kaliteli hizmetlerle yankı oluşturan elemanlardan oluşmaktadır. Firma yıllarca yeni elemanlar yetiştirerek sektörde kalıcılığın formülünü bulmuştur. Bugün Beylikdüzü’nden Tuzla’ya kadar tüm nakliye piyasası Pendik Nakliye ekibi denilince ne anlatılmak istendiğini bilmektedir. Ekip olmaktan ziyade iyi bir ekip olmanın tüm şartlarını taşıyan Pendik nakliyat ekipleri popülerliklerinin bilincinde olarak asla kaliteli hizmetten taviz vermemektedirler.

Pendik Nakliyat ekibi demişken iyi bir ekip olmanın şartlarından da bahsetmeden geçmeyelim. İyi bir nakliyat ekibi olmanın şartlarını kısaca sıralayacak olursak;

  • Ekip içi hiyerarşi,
  • Ekip içi saygı,
  • Ekip içi güven,
  • Kaliteli hizmet,
  • Her müşteriye aynı kalitede hizmet (no ayrımcılık),
  • Ciddiyet,
  • Müşteri işçi arasındaki mesafe,
  • Müşteriye karşı davranış,
  • Güler yüzlü hizmet (somurtkan işçiye hayır),
  • Geriye kalanı Pendik Nakliye ekibi sırrıdır.

Velibaba Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Pendik evden eve nakliyat hakkında kısa (kısacık) bilgi verdikten sonra Velibaba Evden Eve Nakliyat hizmeti hakkında bilgi vermeye geldi sıra. Velibaba’da nüfusun fazla olması sebebiyle çok sayıda nakliye firması bulunmaktadır. Pendik genel itibariyle nüfusu çok olmasından dolayı ilçe genelinde de çok miktarda nakliyeci bulunmaktadır. (İstanbul Anadolu Yakasının 2. kalabalık ilçesi) Peki bu nakliye firmaları arasından neden Pendik Nakliyat ile çalışmalıyım? gibi sorular duyar olduk. Gelin bu soruyu aşamalar halinde cevaplayalım;

Köklü ve tecrübeli bir nakliyat firması,
Profesyonel ekiplerden oluşuyor,
Müşteri memnuniyeti misyonu ile hizmet sunmaktadır,
Pendik İlçesinde 29 yıldır aktif olarak hizmet sunuyor,
Yılın yaklaşık 360 günü kesintisiz hizmet sunuyor,
Popülaritesi yüksek,
Steril ambalajlama ekipmanlarına sahip
ve bunun gibi daha birçok özellik sıralanabilir.

Gelin şimdi Velibaba nakliyat firmalarından olan Pendik Nakliye nasıl bir hizmet sunuyor hep birlikte görelim.
İlk olarak eğer Velibaba nakliye firmalarından Pendik Nakliyat ile anlaştıysanız firma kesinlikle size birkaç soru sorarak ev eşyalarınız hakkında bilgi sahibi olacaktır. Bu sorulara örnek olarak;

Evinizin oda sayısı (eşya miktarını tespit etme amaçlı)
Evinizin kat oranları (eşyalar kaçıncı kattan indirilip kaçıncı kata çıkacaktır)
Taşınma mesafesi (Pendik’ten nereye taşınacaktır)
Hizmet detayları /ufak tefek eşyaların kolilenmesi kime ait olacak, kırılacak eşyalar kim tarafından toplanacak vs.) Kaba eşyaların paketlenme işlemleri daima ekip tarafından yapılmaktadır.
Daha fazla bilgi için müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Velibaba Nakliyat Fiyatları

Velibaba evden eve nakliyat fiyatları taşınacak olan evin eşya durumuna ve taşınma mesafesine göre değişmektedir. Fiyatlandırma konusunda firma daima adil davranmaya özen göstermektedir. Fiyat teklifi almak için Pendik Nakliyat iletişim sayfasından Whatsapp İle İletişim linkine tıklayarak müşteri temsilcisiyle mesajlaşabilirsiniz.

Oy Ver
[Toplam Oy: 2 Ortalama: 5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir