yayalar evden eve nakliyat

Yayalar Evden Eve Nakliyat

Yayalar Evden Eve Nakliyat | Yayalar Eşya Depolama

Yayalar evden eve nakliyat, Pendik Nakliyat Firması tarafından 2000’li yılların başında sunulan garantili ve sigortalı hizmetlerin başında yer almaktadır. Bu mahallede nispeten daha fazla site yerleşkesi bulunması ve taşınmaların yoğun olarak gerçekleşmesi sebebiyle nakliye hizmetleri verilmeye başlanmıştır. Pendik nakliyat tarafından mahalle sakinlerine mütemadiyen kaliteli evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri sunulmaya devam ediyor. Siz de taşınmaya kesin olarak karar verdiyseniz Pendik Yayalar evden eve nakliyat firması ile görüşerek taşınma tarihinizi belirleyebilirsiniz.

Yayalar Mahallesi Hakkında

Yayalar mahallesi İstanbul Pendik ilçesine bağlı ve takribi 12 bin nüfusa sahip küçücük (minnacık) şirin bir mahalledir. Ertuğrul Gazi, Güllübağlar, Ramazanoğlu, Şeyhli ve Velibaba mahallelerine komşuluk etmektedir. Bu mahalleye ulaşım minibüsler ve otobüslerle sağlanmaktadır. Pendik ilçesinin ticaret merkezi olan Ankara Caddesi’ne batıdan komşudur ve ulaşım sıklıkla bu cadde vasıtasıyla sağlanmaktadır.

Yayalar Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yayalar evden eve nakliyat hizmet süreci oldukça meşakkatli ve zorlu bir süreç olup kesinlikle(mutlaka, muhakkak, daha ne diyelim ki) profesyonel şirketler veya firmalar tarafından yürütülmelidir. Bu anlamda sizlere önerebileceğimiz bir firma ve bir şirket bulunmaktadır. Firma olarak Pendik Nakliyat, Şirket olarak ta Maltepe Evden Eve Nakliyat şirketini öneriyoruz. Eminiz ki iki seçenek de memnuniyet sağlayan hizmet politikalarını uygulayarak kaliteli hizmetler sunacaklardır.
Gelin sunulacak olan pendik evden eve nakliyat hizmetine bir göz atalım.

Yayalar Evden Eve Nakliyat Hizmet Süreci

Yukarıda bahsettiğimiz ve önerdiğimiz iki nakliye kuruluşu da yaklaşık olarak aynı şekilde hizmetler sunmaktadır. Aralarında fiyatlandırma ve ufak tefek hizmet farklılıkları olsa da her ikisiyle de alacağınız hizmetten mutlaka memnun kalacaksınızdır. (Firma ve şirket olmanın getirdiği farklılıklar fiyatlandırma stratejisini ve hizmet yöntemlerini değiştirebilmektedir.)

  • Randevu
  • Ekspertiz Hizmeti (opsiyonel)
  • Paketleme
  • De montaj ve Montaj
  • Beyaz Eşya ve Avize Bağlantılarının sağlanması
  • Kıyafet Taşıma (portable dolap)
  • Eşyaların Yeni Evde Kurulumu ve Teslimi

Pendik Yayalar Evden Eve Nakliyat Ayrıntıları

Randevu
Randevu sistemi ile çalışan Pendik evden eve nakliyat 1 güne 1 kamyon için sadece 1 taşınma sığdırarak müşterilerinin rahat bir şekilde taşınmalarını sağlamaktadır. Pendik nakliyat firmasına çok fazla taşınma talebi geldiğinden dolayı erken iletişime geçerek dilediğiniz güne randevunuzu oluşturmanızda fayda vardır. pendiknakliyat.net/iletisim adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Ekspertiz Hizmeti
Yayalar evden eve nakliyat hizmeti için pendik nakliye firması tarafından ücretsiz bir şekilde sunulan ekspertiz hizmetiyle evinizi daha hesaplı ve daha kaliteli bir şekilde taşıyın. Firma tarafından evinize eksper gönderilerek eşyalarınızın durumu teyit edilir ve bu sayede en doğru taşınma fiyatı verilir. Fiyatlandırmanın yanı sıra hizmet sunacak optimum eleman sayısı ve gerekli miktardaki paketleme materyalleri en doğru şekilde belirlenir.

Paketleme
Evinizde bulunan tüm eşyalarınız A’dan Z’ye kadar tecrübeli elemanlar tarafından paketlenir. Paketleme işlemi ambalajlanacak olan eşyanın hassasiyetine göre yapılır. Koltuklar ve bazalar kalın mukavemetli ambalaj malzemeleriyle paketlenirken, avize ve kırılgan eşyalar yapılarına uygun ambalajlama tekniğiyle paketlenir.

De montaj ve Montaj
Büyük dolaplarınız marangoz eşliğinde de monte edilerek yeni evinizde kurulumu büyük bir hassasiyetle gerçekleştirilir.

Beyaz Eşya ve Avize Bağlantılarının sağlanması
Beyaz eşyalarınız bağlantılarından sökülerek paketlenir. Yeni evinizde kullanıma uygun hale getirilmek üzere kurulumu gerçekleşir. Avizeler de bağlantılarından sökülür ve yeni evde eğer tavan kancaları hazır ise bağlantıları sağlanır.

Kıyafet Taşıma (portable dolap)
Giysileriniz Pendik Yayalar Nakliyat firması için üretilen portatif dolaplarda kırışmadan taşınır. Böylelikle kıyafetlerinizin tozlanmadan ve kırışmadan taşınması sağlanır.

Eşyaların Yeni Evde Kurulumu ve Teslimi
Tüm eşyalarınız yeni evinizde dizayn edilip kurulumu gerçekleştirildikten sonra size teslim edilir. Ev tamamen oturma vaziyetine getirilir. Firma tarafından yapılamayacak işlemler için ise (duvar montajı & duvar delme gibi) dışarıdan takviye alınarak taşınma işlemi tamamen gerçekleştirilir.

Pendik yayalar evden eve nakliyat firması ile taşınma süreci bu şekilde olacaktır. Eğer sizler bu hizmetten memnun kalacağınızı düşünüyorsanız hemen randevunuzu alabilirsiniz.

Oy Ver
[Toplam Oy: 2 Ortalama: 5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir