yenişehir evden eve nakliyat

Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Pendik bölgesinin en güzide semtlerinden biri olan ve hızlı bir değişim içerisinde olan Yenişehir’de artan kentsel dönüşüm hizmetleri ile taşımacılık faaliyetleri önemli bir iş haline gelmiştir. Bu yüzden kimileri evini bir yerden bir yere taşımak için evden eve nakliyat, kimileri ise eşyalarını saklamak için depolama hizmeti almak ister. Bu durumda güvenilir ve profesyonel nakliyecilere olan ihtiyacın artmasına sebep olur. İşte tam bu nokta Yenişehir Evden Eve Nakliyat firması 29 yıllık deneyimi, profesyonel kadrosu ve kaliteli nakliye ekipmanları ile her türlü nakliye ve depolama hizmetlerini titizlikle sürdürmektedir.

Yenişehir evden eve nakliyat, taşıma hizmetlerinde özellikle müşterilerin yaşadıkları kaygıları dikkate alarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Öncelikle güvenilir ve profesyonel bir nakliye firması bulmakta zorlanan müşteriler ayrıca birçok masraf yapıp aldığı eşyalarının da çizilip kırılmasından dolayı kaygı yaşarlar. Müşteriler tüm bu kaygılarında son derece haklıdır. Çünkü bölgedeki nakliye firmalarının çokluğu sektördeki rekabeti arttırmakta ve dolayısıyla bu durum ev taşıma ve depolama hizmetlerinde fiyatların dalgalanmasına neden olmaktadır. Taşımacılık hizmetlerindeki bu dalgalanma müşterilerin kafasını karıştırmakla beraber güvenilir bir nakliye firması bulmakta bir o kadar zorlaşıyor. Müşterilerin içinde bulunduğu tüm bu durumları dikkate alan ve ‘müşteri memnuniyeti’ parolası ile yola çıkan Yenişehir Nakliyat, Pendik bölgesinin en köklü taşımacılık firmalarından biri olup her taşımaya uygun nakliye araçları, asansörlü taşıma aracı, depolama tesisleri ve kaliteli ambalajlama malzemeleri ile bölgenin en çok tercih edilen firması konumundadır.

Yenişehir Evden Eve Nakliyat İle Taşınma Süreci

yenişehir nakliye firmaları

1) İlk olarak Yenişehir Evden Eve Nakliyat firması ile iletişime geçtikten sonra eğer isterseniz eşyanın durumuna bakmak ve taşınma hizmeti hakkında yüz yüze görüşüp daha detaylı konuşmak için firma tarafından evinize bir ekspertiz gönderilir. Eksper ekibinin gönderiliş amacı taşınma sırasında oluşabilecek sorunları en aza indirmek, bu taşıma için gerekli malzeme ekipmanlarını, işçi sayısını belirlemek ve güven ortamı oluşturarak müşterilerin kaygılarını azaltmak.

2) Yenişehir nakliyat firması ile anlaştıktan sonra belirlenen gün ve saatte araç ve işçiler eşyanın bulunduğu yere gelir.

3) Eşyalar kalın ve temiz patpatlar ile sarılarak paketlenir. Daha sonra ufak tefek ve kırılacak eşyalar karton kutulara konularak paketlenir. Tüm beyaz eşyaların ve dolapların de montesi yapılarak ambalajlanır. Giysiler özel olarak hazırlanmış elbise dolaplarına konulur. Son olarak avizeler sökülür ve tüm eşyalar nakliye aracına yerleştirilir. (Ev, ofis taşıma, depolama ve diğer taşımacılık hizmetleri için genel çalışma şeklidir.)

4) Eşyalar diğer tarafa götürüldükten sonra paketlerinden sökülüp aynı oturma vaziyetine getirilir. Beyaz eşya, dolap ve avizelerin gerekli monte işlemleri yapılır.

5) Son olarak nakliye ücreti peşin olarak elden yapılır ve hizmet tamamlanır.

Yenişehir evden eve nakliyat, ev, ofis taşıma, şehirler arası nakliyat ve depolama hizmetlerinde standart fiyatlar uygulamaktadır. Ev eşyalarında oda sayısı ve kat oranlarını dikkate alan firma, depolama hizmetlerinde eşyanın miktarını baz almaktadır. Şehirler arası taşıma faaliyetlerinde ise eşyanın miktarına ve gidilecek yolun mesafesine göre fiyatlar uygulamaktadır. Ayrıca polis, öğretmen gibi devlet memurlarına özel %15 indirimli taşımacılık hizmetleri de müşterilerine sunmaktadır.

Yenişehir nakliye firması çağın getirdiği yeniliklere uygun hareket ederek taşımacılık hizmetleri ile teknolojiyi birleştirmiş. Kullandığı asansörlü nakliye araçları ile Yenişehir nakliye firmaları arasında fark yaratmıştır. Asansörlü nakliye araçları yüksek katlarda hem iş gücünü hafifletmek hem de eşyaların zarar görmesini engellemek amacıyla dizayn edilmiştir.

Oy Ver
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir