Yeşilbağlar Evden Eve Nakliyat

Yeşilbağlar mahallesi 6500 civarı nüfusu ile pendik ilçesinin seyrek nüfuslu semtlerindendir. 366 bin m2 alana sahiptir. E-5 Karayolunun hemen altında yer almaktadır. Ayrıca metro ve demiryoluna yakınlığı ile ulaşım konusunda hiçbir problem yaşanmamaktadır. İnsanlar son zamanlarda ulaşım ve uygun kira bedelleri sebebiyle bu mahalleye göç etmeye başlamıştır. Bu sebeple de firmamız Yeşilbağlar evden eve nakliyat adlı bilgi verici makalemizi yayınlama kararı almıştır. Bu sayede kolay ve güvenli bir şekilde firma seçimi yapmaları ve  evden eve nakliye hizmetinin nasıl sunulduğu konusunda bilgilenmeleri sağlanmaya çalışılmıştır.

Yeşilbağlar Evden Eve Nakliyat | Pendik Nakliyat

Yeşilbağlar nakliye hizmetleri Pendik firması tarafından uzun yıllardır sunulan hizmetlerdendir. Özellikle firma Pendik ilçesinin bütün semtlerinde eskiden beridir mütemadiyen kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler vermektedir. Elbette belirli amaçlar doğrultusunda fiyatlar aşağıya çekilmiştir. Öncelikli gaye müşteri memnuniyeti ve sonra ise müşteri kazanmaktır. Kesinlikle kazanç ikinci planda tutulmakta hatta hiçbir zaman amaç olmamıştır da denilebilir. Bu nedenle firma seçiminde sizlere pendik yeşilbaplar nakliye firmasını öneriyoruz. Firma çalışanları akraba olup işlerini büyük bir arzuyla yapmaktadır. Hele ki müşterilerinin teşekkür mesajlarını aldıkça işlerine karşı daha fazla istek duyuyor memnuniyet adına daha da fazla çalışıyorlar. Bu bilgiler neticesinde sizler de eğer kaliteli ve SORUNSUZ hizmet almak istiyorsanız Pendik Nakliyat ile çalışmanız isabet olacaktır. Titizlik ve güven açısından tereddüt yaşayan herkesin bu firmayı tercih etmesini önemle rica ediyoruz.

Yeşilbağlar Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Yeşilbağlar mahallesi muhafazakar kesimin bulunduğu mahallelerdendir. Bu mahallede insanlar daha uygun hizmet alma çabası içerisinde olup kaliteli hizmetler almak isterler. Bu da maalesef nakliye firmalarının istediği bir durum değildir. Pendik nakliyat bu ilçede olması nedeni ile yakıt masrafı olmamasından ötürü daha uygun fiyatlarla daha kaliteli hizmetler sunabilmektedir. Sunulacak olan evden eve nakliyat hizmetinin detaylarına geçerek kaliteli mi yoksa standart bir hizmet mi bunun kararını size bırakalım.

yeşilbağlar evden eve nakliyat hizmetleri

Yeşilbağlar evden eve nakliye hizmetleri 5 kişilik standart denilen sayıda çalışanla sunulmaktadır. İlk olarak 5 kişilik ekibin tamamı eşyalarınızı paketler. Paketleme de eşyaların hassasiyet durumu göz önüne alınmaktadır. Cam ve benzeri eşyalar önce yumuşak kağıtlarla sarılarak karton kutulara konulur. Kaba eşyalar ise eğer çizilmeye ve darbe sonucu hemen hasar görmeye meyilli ise önce yumuşak battaniyelerle ve daha sonra kalın patpatlarla sarılır.

Dolaplar mobilyacı eleman tarafından de-monte hale getirilir. Avize ve beyazlar ise gerekli hassasiyet gösterilerek paketlenir. Kıyafetler elbise taşıma kolilerine asılarak taşınır. Paketleme işleminin hemen akabinde eşyalar kamyonete veya kamyona taşınarak istiflenir. Yolculuk esnasında hasar görmemesi adına sabitlenir. Eski evde taşıma işlemi bittikten sonra yeni eve gidilir. Burada profesyonel yeşilbağlar evden eve taşıma ekibi bütün eşyalarınızı yerli yerine koyarak size teslim eder. Bu esnada bütün dizayn istekleriniz tamamen yerine getirilir. İçiniz rahat edene kadar eşyalar dilediğiniz şekilde yerleştirilmeye çalışılır. Dolaplar ve beyaz eşyaların kurulumları da tamamlandıktan sonra taşınma gibi büyük bir derdiniz ortadan kalkmış olur.

Mütemadiyen sunulan evden eve nakliye hizmetleri Pendik Nakliye firması tarafından tam da yukarıda anlatıldığı şekliyle icra edilmektedir. Daha özel bir hizmet talebiniz varsa müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Yeşilbağlar Nakliyat Fiyatları

Yeşilbağlar’da nakliye ücretleri hakkında bilgi vermek icap ederse 899 tl ile 1500 tl arasında değişebildiğini söylemekte yarar var. Sizler de bu sayede bütçenizi ayarlar ve taşınma planınızı ona göre yapabilirsiniz. Ayrıntılı fiyat bilgisi için de keza müşteri temsilcileriyle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

Oy Ver
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir